Samsung Teslimatı Yapmadan Parça Ücretini İstiyor.

İsmet Kemal C. |

Samsung ev sinema sistemi HT-TX500T/ADL cihazımız arızalandı. RH Eektronik (bostancı yetkili servis) cihazın arızalanan parçasının üretilmediğini ve o parçanın fiyatını ödeme ve cihazın garanti belgesi ve faturasını ibraz etmemiz halinde yeni bir cihaz ile değiştirileceğini iletti. Bu belgeleri ibraz ettik, ancak bu seferde genel merkezden onay gelecek diye 15 gün bekletildik. Şimdi de yeni ürünün teslimi yapılmadan arızalanan cihazın parçasının fiyatı talep edilmekte.

Kısacası uygulamalardan mağdur olduk, teknoloji şirketleri yapmış oldukları ürünün yedek parçasını 10 yıl süre ile temin etmekte yükümlüdür ve cihazın sorunu giderilmediği durumda yasal haklarımı kullanacağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmet Kemal C.
  11 Eylül
  11:03

  firma hala urunun parca teminini yada degisimini yapmamistir

 • İsmet Kemal C.
  29 Ağustos
  16:05

  Hicbir sekilde tatmin edici bir cevap verilmemistir ve problemin cozumune gidilmemistir. Aldigim yanit "sadece bir ay beklediniz,daha fazla beklemelisiniz" seklinde olmustur.
  Buradaki esas sorun RH ELEKTRONIK tarafindan garanti belgesi ve fatura ibraz edilmesi durumunda cihazin degisiminin yapilacagi soylenmesine ve SMS atilmis olmasina ragmen firmanin yeni talepleri olmustur, ve SAMSUNG bununla ilgili yaptirim uygulamamakta israrci olmaktadir.

 • 29 Ağustos
  15:52

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi