Samsung Televizyonun Panel Değişimi İçin Fahiş Ücret İstedi.

Serhan E. |

Yaklaşık 26 ay önce Samsung marka televizyon aldım. Ancak televizyonumda 2 ay önce görüntü arızası oldu. Arıza sonucu televizyon panelimin değişmesi gerektiğini ve 3550 tl ücreti olduğunu belirttiler. Zaten ben televizyonumu 3600 tl'ye aldım. Samsung gibi bir markaya güvendiğimiz için
hata mı yaptım? Bu parayı vermem mümkün değil.

2 yıl içerisinde oluşan bu arızanın sorumlusu kimdir? Web sitenizde "Müşterilere en iyi memnuniyeti sunan ürünler ve hizmetler üretin "ifadesi sadece yazıda mı geçerli? Aldığım ürün dayanıklı tüketici mallarına giriyor. Samsung ürettiği panelleri için 2 yıl mı ömür biçiyor?

Etiketler :

Panel - Görüntü Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhan E.
  16 Eylül
  10:03

  Bu arada televizyonumun garantisüresi2ay önce bitmişti. Televizyon durduk yere panel arızası vermiştir. Bana 2 ay önce olsaydı yardımcı olabilirdik, şanssızsınız anlamına gelen ifadeler kullandılar. Yani şansınız varsa önce arızalanır. Şansınız yoksa sonra ve televizyonu atmak zorunda kalırsınız

 • Serhan E.
  05 Eylül
  10:10

  Yapılan müracaatıma hiçbir çözüm bulmadılar, ne halin varsa gör dediler, 3600 tl ye alınan televizyona 3550 tl servis ücreti normal dediler, ve birde dalga geçer gibi size müşteriye ulaşarak gerekli bilgilendirme yapıldı demişler. Kocaman markalarının arkasının boş olduğunu anladık. Müşteri memnuniyetini hiçe saydılar. Kendilerini Allah'a havale ediyorum. Hakkımı da helal etmiyorum.

 • 02 Eylül
  10:03

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Serhan E.
  01 Eylül
  09:57

  Bir ürünün tamir fiyatı ürün kadar olabilir mi? Biz nasıl güveneceğiz markanıza? televizyon için 3550 tl tamir ücreti şaka gibi, yani bana televizyonunu çöpe mi at diyorsunuz?

 • 29 Ağustos
  20:04

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi