Samsung Televizyonun İçinden Kumanda Çıkmadı.

Ömür S. |

25 ağustos 2014 itibariyle aldığım 55h8000 televizyonumun içinden normal kumanda çıkmadı. Aynı televizyonu yurtdışında alan akrabalarımın ise çift kumanda çıkmış. Anladığım kadarıyla sadece Türkiye'ye özgü bu uygulama yani sadece akıllı kumandanın çıkması 70 yaşında annemin yada 5 yaşında kızımın kumanda kullanamamasına yok acıyor. Samsung Türkiye'nin bu mağduriyetimi gidermesini rica ediyorum.

Etiketler :

Kumanda

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Eylül
  10:04

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 08 Eylül
  17:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi