Samsung Televizyonumun Parçaları Değiştirilmiş!

Serkan D. |

5-6 ay önce Samsung 55ES8000 model televizyon aldım. Ekrandaki problem yüzünden servisini aradım ve televizyonu gelip aldılar. 16.09.2013 tarihinde televizyonu Gebze Yetkili servisi getirip teslim etti. Sadece ön panelin değiştirildiğini söylemişler aileme. Akşam gelip baktığımda televizyon modelinin 40ES7000 olduğunu gördüm.

Kasa aynı kasa ancak içindeki parçaları almışlar ve içine düşük modelin parçalarını koymuşlar. Samsung Gebze yetkili servisini tüketici mahkemesini vereceğim yarın.

Etiketler :

Panel - Görüntü Yetkili Servis Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan D.
  19 Ocak
  15:32

  Telefon numaram hâlâ aktif. Kesinlikle dönüş alamadım. Ayrıca televizyonum ücretininin iadesi için mahkemeye başvurdum. Mahkeme devam etmektedir.

 • Serkan D.
  23 Eylül
  14:23

  Samsung ürünleri iyi ama Türkiye servisi çok kötü... Neredeyse hiç ilgilenmiyorlar..

 • Serkan D.
  23 Eylül
  10:26

  Bir hafta içinde 4 kere aradım sizi. 4 kerede size döneceğiz dediniz dönmediniz. Geri arama kayıdı açtırdım 5. kez... Sizin yapacağınız birşey yok.

 • 21 Eylül
  16:36

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 17 Eylül
  19:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi