Samsung Televizyonumun Paneli Arızalı.

Gökhan Y. |

Bir daha Samsung mu Allah korusun. Fotoğraf makinesi almıştım daha önceki zamanda da tam 3 kere bozulmuştu. Şimdide Lcd TV ile başım sıkıntıda. 2 yıl oldu alalı 3 ay önce paneli bozuldu değiştirdik. Şimdi ise besleme bordu yandı ve çıkarılan fiyat 350 TL. Zaten televizyonun fiyatı ne kadar ki? Bir daha eve Samsung marka hiçbir şey sokmam.

Etiketler :

Panel - Görüntü Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Y.
  07 Mayıs
  20:28

  tahmin ettiğim gibi bir cevap geldi sağolsunlar.garantisi bitti ücreti ödemek zorundaymışım.dayımın 4 yıllık philips marka tv sinin besleme bordu yandı.philips garantisi bitmesine rağmen ücretsiz değiştiriyorda samsung neden değişmiyor.sizi her yere şikayet edeceğim ve etrafımdaki bütün insanlara bir daha samsung almamalarını söyleyeceğim.

 • 06 Mayıs
  15:46

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 06 Mayıs
  11:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi