19 Mart 2013

Samsung Televizyonumun Paneli Arızalı!

2010 Ekimde 3100 TL verip aldığım Samsung 46C6000 model televizyonum garanti süresini 3 ay geçmesiyle arızalandı.Ekranda renkli veya renksiz dikey çizgiler ortaya çıkmasıyla servis talep ettim.Servisten gelen arkadaşlar hiçbir müdahalede bulunmadan direk bakar bakmaz panel arızalı dediler.Kendilerine servise götürmelerini net arıza tespiti yaparak fiyat belirtmelerini istedim. 2 gün sonra bilgi verilir demelerine rağmen benim birkaç kez aramamla panel değişim ücretinin 1150 TL olduğunu belirttiler. İnternetten araştırdığıma göre bu modelin kronik arızası bu.Kullanıcı hatası olmadan ortaya çıkan bu arızanın ücretsiz giderilmesi talep ediyorum. Aksi halde tüketici mahkemesinde hakkımı arayacağım.

Koray 137 Okunma

Cevaplar

  • Koray27 Mayıs 2013

    Televizyonumdaki arıza ile ilgili Samsung yetkili servisinin bakar bakmaz! tespit ettiği panel arızası ve istediği 1150 TL ye istinaden ,herhangi bir televizyoncuya gidip panelin arızalı olmadığını öğrenmiş ve sadece 200 TL ye TV'nin onarımını yaptırmış bulunmaktayım.Samsung markasının ve yetkili servislerinin güvenirliğinin ne kadar olduğunu,müşteriyi kazıklamayı kendilerine ilke edinmelerini anlayan biri olarak bu markadan uzak durmayı herkese tavsiye ederim.

  • Koray20 Mart 2013

    Müşteri memnuniyetini hiçe sayan,geri arama yapan çalışanının sadece ''garanti dolmuş yapılabilecek birşey yok'' demekten başka hiçbir söz söylemediği Samsung firmasına ait herhangi bir ürünü bir daha kesinlikle almayacağımı belirtir,hakkımı mahkemede arayacağımı tekrar hatırlatırım.

  • Samsung Temsilcisi19 Mart 2013

    1692842 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön