Samsung Televizyonumun Kurulum Sorunu!

Ahmet Ş. |

İzmir Bornova Gold şubesinden Samsung 102 ekran TV aldım. Bu güne kadar 4-5 parça alış verişim oldu ama TV sonuncusu idi. Samsung TV alalı yaklaşık 3 ay oldu ve kurulum için benimle dalga geçtiler şu gün bugün geleceğiz diyerek. Sizde kayıtları var konuşmaları lütfen dinleyin. 3 aydan sonra 2 televizyon daha aldım ama Samsung değil bu olay yüzünden Samsung marka almayacağım. Keşke Samsung olsaydı.

Bizde hastalık vardır ne alırsan aynı marka almaya çalışırız tüm eşyalarımızı. Artık ürün alırken servis çok önemli Arçelik servis Süper bence ürünlerini tartışabiliriz ama servisi sizden çok çok iyi değerlendirmenize sunarız umarım ciddiye alır benim gibi müşterileri kaçırmazsınız.

Etiketler :

Yetkili Servis Kurulum Montaj Yetkili Servis Personel Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Ş.
  05 Aralık
  23:52

  çözüm bulamaz çünkü satış sonrası planlamaları ve desteği eksik ve yetersiz.

 • 03 Aralık
  14:05

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 30 Kasım
  20:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi