Samsung Televizyonumun İnternet Bağlantı Sorunu Var.

Nezih T. |

Samsung televizyonu yaklaşık 1.5 sene önce satın aldım. Bu süre içerisinde wireless adaptöre bağlanamama durumundan 4 kere servis çağırdık, bunların üçünde içerisindeki wireless cihazı değişti. Fakat halen daha internet sorunları devam etmekte. Bu süreçte modem değiştirdim, farklı teknoloji kullanan router ile bağlamayı denedim sonuç hala aynı. Bu kadar yüksek fiyat verip aldığınız cihazın böyle sorunlu olması çok moral bozuyor.

Samsung markasına olan güvenim tamamen gitmiş bulunmakta. Samsung televizyon almadan evvel iki kere düşünün derim. Bu konuda da yapılabilecek bir şey varsa ilgilenilmesini rica ediyorum, lütfen servise filan yönlendirmeyin zira bu bir çözüm değil 4 kere denedik.

Etiketler :

Web Bağlantı Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nezih T.
  05 Haziran
  16:51

  Servisine gidip 3 kere değişen bir parçanın hala tam randımanlı olarak çalışmaması kronik bir sorunun göstergesidir bence. Bu sebeple sorun yaşandığında servise başvurmam önerisi bir şey ifade etmemektedir. Elektronik aletlerde biraz şansa da ihtiyaç var, bazen bu tür durumlar yaşanabiliyor ama bu konuda daha yapıcı çözüm beklemek de hakkım diye düşünüyorum.

 • 05 Haziran
  10:17

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Haziran
  20:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi