Samsung Televizyonumun Garanti Belgesi Sorunu!

Erdem D. |

2012 yılının haziran ayında Teknosa vasıtasıyla Samsung Led TV satın aldım. Yakın bir zamanda TV'de görüntü bozukluğu olduğunun farkına vardım. Teknik servisi aradım durumu izah ettim. TV'yi aldığımda kurulum için gelen görevliler TV ile ilgili kurulum ve diğer evrakları verdiler ve bu evraklar garanti yerine geçiyor dediler.

Teknik servise bunu ilettim fakat garanti belgesi olması lazım kutunun içinde çıkıyor o belge ile işlem yapıyoruz dediler. Bunun üzerine Teknosa'ya durumu izah ettim onlarda yeni bir garanti belgesi çıkartılmıyor dediler. Bana verilen evraklar ve TV'nin faturası olmasına rağmen böyle bir muamele ile karşılaştım. Çözüm için yardımlarınızı istiyorum.

Etiketler :

Garanti Belgesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ekim
  11:04

  2080919 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 26 Ekim
  23:06

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi