Samsung Televizyonumun Ekranında Çizgi Oluştu.

Murat A. |

Özel bir mağaza aracılığıyla Samsun marka bir televizyon aldım. 3 ay kullandıktan sonra televizyonun ekranında çizgiler oluştu bölge servisini çağırdım olayı tam anlayamadığını söyledi ve Samsung genel merkeze ileteceğini söyledi.

Bende bu arada müşteri hizmetlerini arayarak sorunu bildirdim, bizden cevap bekleyin dediler. 4,5 defa aramama rağmen geri dönüş olmadı. Israrla aramamın neticesinde geri dönüş yapıldı ve kullanıcı hatası olduğu beyan edildi. Lakin böyle bir durum olmadığını ısrarla belirtmeme rağmen bizim yapabilecek birşeyimiz yok diyerek sorunuma çözüm bulmadılar. Şimdi Samsung'un benim mağduriyetimin gidermesini istiyorum. Samsung'un maddi manevi kalitesinden şüphem yok.

Etiketler :

Panel - Görüntü

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Haziran
  16:03

  2486944 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 05 Haziran
  21:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.