Samsung Televizyonumun Ekranında Çizgi Oluştu.

Recep Erdal D. |

3 yıl önce 2500 TL ödeyerek aldığım TV'de ekranda çizgi oluştu. Çağrı merkezi yazılım yüklemesi konusunda yardımcı oldu. Arıza devam edince servis yönlendirdiler. 15 gün sonra ekran arızası var 650 TL' cep telefonu ile onaylattılar. 1 ay sonrada yeni ekran lazım 2800 TL'dendi şaka gibiler.

Şikayet var sitesinden Samsung ürünleri ve firmanın vermiş olduğu komik ve çaresiz cevaplarından tecrübe sahibi olduğumdan derhal başka bir marka TV aldım da bu 1 ayı aşan süreyi TV'siz geçirmemiş olduk. Firma ilgilenirse arıza takip numarası 415 ****.

Etiketler :

Panel - Görüntü Garanti Süre Yetkili Servis Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Recep Erdal D.
  06 Ocak
  23:56

  Televizyon alırken iki kere düşünün. Mutlaka sigorta yaptırın. Bedelinden fazla tamir parası talep ediyorlar. bu da arıza yapan televizyonunuz pert olmuştur demek.

 • Recep Erdal D.
  06 Ocak
  23:51

  servis ile merkez başka konuşuyor. sonuç koca bir hiç 1500 değerindeki 3 yaşındaki Televizyon tamiri için 2600 isteniyor. Komik bile değil.

 • 24 Aralık
  10:58

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr