01 Şubat 2014

Samsung Televizyonumun Ekranı Arızalı

Yaklaşık 6 ay önce Samsung Led TV aldım. Ekran'da çizikler çıkmaya başladı yetki servisi çağırdım çarpma sonucu olmuş dedi. Kırık birşey olmamasına rağmen garanti dışı olmuş dedi ve 2.100 TL'ye yaparız dedi. 1.600 TL'ye aldığım Led TV'ye 2.100 istemek ne demek oluyor.

Ali 260 Okunma

Cevaplar

 • Ali14 Şubat 2014

  Farzedelim garanti dışı olmuş sizin müşteri memnuyeti böylemi 1600 tl ye alınan tvye 2.100tl istemek ekranın çizikleri için bu maliyeti istemek müşteriye hakarettir. bir daha tövbe samsıung almaya yasal olarak bunun peşini bırakmayacağım.

 • Ali05 Şubat 2014

  Farzedelim garanti dışı olmuş sizin müşteri memnuyeti böylemi 1600 tl ye alınan tvye 210 istemek ekranın çizikleri için bu maliyeti istemek müşteriye hakarettir. bir daha tövbe samsıung almaya yasal olarak bunun peşini bırakmayacağım.

 • Samsung Temsilcisi05 Şubat 2014

  Sayın ilgili, Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır. Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi 

 • Samsung Temsilcisi01 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi Yazdırmaya çalıştığınız ileti Bilgi Hakları Yönetimi ile korunuyor. Gönderen size iletiyi yazdırmak için gerekli hakları vermedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön