Samsung Televizyonumun Ekran Kenarında Ayrılmalar Var!

Mehmet K. |

2010 yılının aralık ayında Samsung Led TV aldım. Garanti süresi 2 yıl doldu. Fakat TV'de son 2 aydır başlayan ve artarak devam eden çerçevede ayrılmalar var. Ben bunun resimleri çekip ilgili firmaya gönderdim. Garantisi bittiği için birşey yapamayacaklarını söylüyorlar. Bu sorun kullanım hatası değil imalat hatasıdır. Şikayetçiyim satış sonrası hizmet çok kötü.

Etiketler :

Panel - Görüntü

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet K.
  20 Kasım
  11:35

  Samsung'dan aradılar hale aynı şeyleri geveliyorlar. Garanti süresi dolduğu için bişey yapamıyorlar. Kardeşim ben diyorum bana sattığınız üründe imalat hatası var, garanti süresinin bitmesi neyi değiştirir.

 • 20 Kasım
  11:27

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Mehmet K.
  17 Kasım
  22:38

  Şikayetimle ilgili henüz Samsung firması benimle temasa geçmedi. Bekliyorum. Bu nedenle değerlendirme yapamıyorum.

 • 14 Kasım
  23:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.