Samsung Televizyonumun Durduk Yere Görüntüsü Gidiyor.

Hüseyin B. |

21/08/2013 yılında aydın forum Media Markt'tan aldığım 1096231 ürün numaralı, Samsung UE32F5570SSXTK olarak faturada tanımlanmış televizyonum 1 yıl içinde bir çok kez arızalandı. Servis götürüyor getiriyor yine aynı.

TV izlerken görüntü kayboluyor seste bir sorun yok. Ben artık bu TV' yi istemiyorum ya yenisiyle değiştirin ya da paramı iade edin. 65 yaşında biriyim tavsiye üzerine markayı tercih etmiştim sinir hastası oldum bu TV yüzünden. Hemen tarafıma ulaşılmasını rica ediyorum. Tüketici hakem heyetine kadar uğraşacağım artık... 0532****21 numaram.

Etiketler :

Arıza - Çalışmama Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  18:49

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 17 Ekim
  14:53

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi