Samsung Televizyonumun Dahili Uydu Alıcısı Sürekli Sinyal Hatası Veriyor.

Turgay U. |

Samsung Led (model:UE46ES6340SXTX) televizyonun dahili uydu alıcısı sürekli zayıf sinyal hatası veriyor. 10 dk izleniyor ise 30 dk izlenmiyor sürekli sinyal zayıf uyarısı çıkıyor. Telefonla durumu izah ettim ve güncelleştirme yaptırdı. Ama sorun aynı şekilde devam ediyor. Hiçbir keyif alınmıyor. Başka bir uydu alıcısı takınca hiç bir sorun yaşanmıyor. Mümkünse iadesi istiyorum ve bu sorunun düzeleceğini zannetmiyorum.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Nisan
  16:01

  2362098 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Turgay U.
  27 Mart
  15:42

  Hiç Bir Şekilde Bana ULAŞILMADI ve ÇÖZÜM ÜRETİLMEDİ

 • 25 Mart
  00:05

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi