11 Kasım 2013

Samsung Televizyonumun 3D'si Arızalı!

20.09.13 tarihinde Teknosa'dan Samsung televizyon aldım. Bir kaç gün sonra 3D'nin arızalı olduğunu fark ettik. 14.10.13 arife günü servis geldi 3D'nin arızalı olduğunu ve bayramdan sonra arıza kaydı bırakmamızı söyledi.

18.10.13 tarihinde internet ten arıza kaydı verdim fakat telefonla bırakmam gerekiğini söylediler 21.10.13 tarihinde tekrar telefonla arıza kaydı bıraktım geldiler televizyonu aldılar aradan 10 gün geçti televizyonun değiştirme aşamasında olduğunu söylediler ve 06.11.13 tarihinde arayarak televizyonun fatura tarihinden sonra 30 gün geçtiği tamir edileceğini söylediler. Tamiri kabul etmediğimi değiştirilmesini istediğimi söylediğimde ise tüm haklarınızı kullana bilirsiniz dediler.

Hasan 566 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi16 Kasım 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Hasan'ın Teşekkür Mesajı15 Kasım 2013

    SAMSUNG ve bölge servisi ile görüşmelerimiz sonucu televizyonun değiştirilmesi veya tamir yapılıp bir yıl garantinin uzatılması arasında tercih yapmam istendi ben televizyonun değiştirilmesini istedim bir iki güne kadar televizyonum değiştirilecek benim sorunuma destek veren şikayet var .com 'a ,sorunumu çözmek için çabalayan yalova samsung servise sürecin uzamasına sebep olsada neticede çözüm sağlayan samsung 'a teşekkür ederim.

  • Samsung Temsilcisi12 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön