Samsung Televizyonumdaki Power Devresi Üretim Hatalı!

Tuncay P. |

Samsung 40F6100 modeli televizyon daha 2 aylık yeni televizyondan ses geliyor ve yetkili Samsung teknik servisinizin açıklaması power devresinin değişmesi gerektiğini belirttiler. 2 aylık bir cihaz da bu üretim hatası değilde nedir? Sorunu çözüp yenisi ile değiştirmeniz gerekiyor. Benim S*** marka televizyonumda var 2 yıldır kullanıyorum fakat en ufak sorun yaşamadım.

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ocak
  16:12

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi
   

 • 09 Ocak
  23:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi