Samsung Televizyonumda İnternetten Film İzlerken Bellek Sorunu Yaşıyorum!

Ümit A. |

Yaklaşık 2 ay önce Nevşehir Teknosa'dan 2.700 TL'ye Samsung 55es6340 akıllı TV aldım. Bu TV'ye bu kadar para vermemin ana nedeni netten film izleyebilmekti. Nete bağlanabilen ancak sürekli çıkan resimdeki bellek hatası nedeniyle film izlemeyi çekilmez hale getiren bir durumla karşılaştım.

Samsung müşteri hizmetlerini aradığımda böyle bir durumun tüm akıllı TV'lerde olduğu TV bir PC gibi bellek sahibi olmadığından bunun çözümü olmadığını belirtti. Ancak başka marka akıllı TV'si olan bir tanıdığımız aynı sorunu yaşamadan netten film izleyebildiğini söyledi. Bir yığın para verip aldığım Samsung TV netten film izlettirmiyor ve alırken bu sorunun bilgisi paylaşılmadı. Pişmanım ve şikayetçiyim.

Etiketler :

Web Bağlantı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ekim
  13:54

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 22 Ekim
  00:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi