Samsung Televizyonum Kusurlu Değişim Yapılmıyor!

Selim Ö. |

46 ES8000 modelinde TV alana kadar Samsung markasını seven ve öneren bir bilişimciydim. Bu tv'yi alıp çalıştırdığımızda tv de bulutlanma olduğunu fark ettim. Hemen servisi aradım servis gelip fotolarını videosunu çekti ve değişim için Samsung'a gönderdi. 07/05/2013 tarihinde servisten beni arayarak tv'nizin sorunun az olduğunu ve değişim onayının gelmediğini ilettiler.Böyle bir mantıkla hareket eden Samsung firması sorunu video ve foto ile kontrol etmesi bir yana servisin değişmesi gerekiyor olarak gönderdiği rapora onay vermeyip "tv'nin az sorunlu" demesi büyük kusur. Sonuç itibari ile servis raporları istedim ve faturam ile mahkemeye başvuracağım. Samsung benim için bitmiştir.

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selim Ö.
  13 Haziran
  09:22

  SAMSUNG firması arayıp çok gereksiz bahaneler sunarak benim yüksek ücret verip satın aldığım televizyonun kusurunu kabul etmedi. Bu olaydan sonra benim için samsung bitmiştir. Kaldıki tavsiye dahi etmeyeceğim.

 • Selim Ö.
  08 Mayıs
  12:09

  Sizden tekrar telefon bekliyorum

 • Selim Ö.
  08 Mayıs
  12:08

  Tekrardan arayabilirsiniz. Yalnız sizden aldığım kusurlu ürünün değişimini gerçekleştirmeyecekseniz beni aramınıza gerek yoktur.
  TV yi alalı 1 ay olmadı ve sıfır televizyon kusurlu çıktığından yasal haklarımı kullanarak hakkımı arayacağım.

  bilginize.

 • 08 Mayıs
  11:56

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi