Samsung Televizyonum Kusurlu Çıktı.

Muammer E. |

08.03.2014 tarihinde Samsung ue40f6340 model TV satın aldım. Fakat TV'de görüntüde kararma ve netleştirmede sorun var. Defalarca Samsung'u aradım güncelleştirme yaptım. Sorunun uydu çanağımdan kaynaklanması ihtimaline karşılık evime uyducu çağırdım, sorun bulunamadı.

TV'yi başka çanak antende de denedim. Aynı antende başka marka bir TV'ye %100 sinyal gelirken bendeki TV'ye %40 sinyal geliyor. Teknik servis ayaküstü TV'ye bakıp sorun olmadığını belirtip, rapor tutmadan adeta kaçıp gittiler. Çanak antende sorun olmamasına rağmen sinyal gücünün az olmasını açıklayamamalarına rağmen, servis TV'de problem olduğunu kabul etmiyor. Samsung'dan şikayetçiyim. Tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muammer E.
  10 Nisan
  19:39

  Samsung firması,gerek kendi bünyesinde gerekse de teknik servisleri ile sorunların çözümünde hiç yardımcı değiller.Yapmış olduğum şikayetin üzerine beni tekrardan aynı servise yönlendirdiler.Zaten gelen teknik servis TV ile ilgilenmeden arıza olmadığını belirtmiş durumdaydı.Benim bir daha kendilerini çağırmam vakit kaybından başka birşey olmayacak,çünkü teknik servis soruna çözüm bulmak yerine durumu oldu bittiye getirmeye çalışıyor

 • 08 Nisan
  11:32

  2384698 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 07 Nisan
  17:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi