Samsung Televizyonum Kusurlu Çıktı!

Şiyar T. |

Teknosa'dan aldığım Samsung markalı TV'yi özellikle 2 ila 3 ay sonra açtırıp kurdurucağımı belirtmiştim. 2 ay geçti Samsung yetkili servisi geldi kutusundan çıkardı. Kutusundan çıkarıldığı gibi televizyonun içinden dışarısına doğru kumaş ipi çıktı. Bizde haliyle yenisini istedik. Samsung fabrikada içine ip girmiş cihazını kabul etmedi ve tamir edileceğini söyledi ve sanayi bakanlığını bahane ederek bir aylık süreçte değişim olur dedi.

Benim 5 bin TL verdiğim bu cihazı Teknosa istediğiniz zaman açtırabilirsiniz demeseydi. Ben geldiği hafta açtırır kutusuna koyardım. Sıkıntı olmaz diyebiliyorsanız veya çalışanlarınız diyebiliyorsa bu benim sorumluluğum değil Teknosa'nın sorumluluğudur.

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  18:05

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 24 Aralık
  22:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,





  Samsung Çağrı Merkezi