Samsung Televizyonum Kendi Kendine Açılıp Kapanıyor.

Mustafa K. |

2012 yılı haziran ayında almış olduğum LT22A300EW/UF model monitörü TV olarak kullanmaktayım. Son dönemlerde kendi kendine kapanıp açılma sorunu (bazen haftada bir, bazen ayda bir) yaşadığı için 24 Mayıs günü MTA Elektronik'e bıraktım. Ürünü alan kişiler bakımına 26 Mayıs ta başlanabileceği söylendi.

27 mayıs günü de cihazın işlemlerinin bittiğine dair Sms geldi. Ürünü teslim almaya gittiğimde cihaz da herhangi bir sorun bulunamadığı söylendi. Detaylı inceleme istediğim de ise parça değişimi durumunda Samsung tarafından kendilerine ödeme yapılamayacağını çünkü cihazın bir gün içerisinde kapanıp açılmadığını söylediler. Yani cihaz sağlam ama siz yanlış söylüyorsunuz demek istediler.

Etiketler :

Arıza - Çalışmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Haziran
  10:47

  2486077 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Haziran
  21:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi