Samsung Televizyonum Arızalı

Hatice Ç. |

Alalı tam 1 yılı dolan Samsung TV 2 kez arıza açtı ve her seferinde de tüketici hatası verdiler fabrikanınızın hiç mi hatası yok bu hep mi tüketici hatası olur. Bir dünya para ödeyerek aldık ben bu TV'nin iadesini istiyorum. Sonuna kadar savaşacağım. Nerelere gitmem gerekiyorsa gideceğim ürettiğiniz ürüne lütfen sahip çıkınız. Yılda bir kez tv alacak kadar zengin değilim. Gerekli mercilerin ilgilenmesini istiyorum. Hakkımı arayacağım en kısa zamanda dönülmesini istiyorum.

Etiketler :

Arıza - Çalışmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mart
  17:21

  2340620 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 12 Mart
  00:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.