Samsung Televizyonum Açılmıyor.

Zafer K. |

31.03.2014'de arıza talebi bildirdim. ( TV kapandı elektrik geliyor fakat açılmıyor) evde kimse olmadığı için Avcılar Ekmen Elektronik servisi aradım ve akşam 17.00'dan sonra gelmeleri rica ettim. İzin alarak 17.00'da evde bulundum fakat servisle 2 defa görüşmeme rağmen gelen olmadı.

Ertesi gün teknisyen aradı bize arkadaşlar arıza kaydını bildirmediği için gelemedik perşembe arayalım dedi yine aranmadım. Perşembe günü servisi 3 defa aradım. Samsung genel müdürlüğü aradım ne arayan ne sorunu çözen, ne de servis geliyor. Sinir hastası ettiler beni.

Etiketler :

Arıza - Çalışmama Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Nisan
  15:00

  2380154 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 03 Nisan
  23:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi