18 Şubat 2014

Samsung Televizyonum Açılmıyor

2011 yılında aldığım 3D televizyon aldıktan 2 ay sonra kendi kendine kapanmaya başladı. Servis çağırdık servis geldi bir şeyler yaptı fakat televizyonun herhangi bir sorunu yok dedi ve gitti. Televizyon zaman zaman aynı arızayı tekrar yaptı fakat servis daha önceden baktığı için tekrardan bildirim yapmadık. Ancak 27.01.2014 tarihinde televizyon aniden kapandı ve açılmadı.

Bunun üzerine servisi çağırdık servis cihazı aldı 3 gün sonra arızanın cihazın kartının yandığını ve 490 TL'lik bir masrafının olduğunu söylediler. Bu rakamı ödeyebilmemiz mümkün değil. Garanti süresinin bitiminden 2 ay gibi bir süre geçmiştir. Samsung yetkililerinden sorunumuzla ilgilenmelerini istiyoruz.

Mehmet 345 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi25 Şubat 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi19 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön