Samsung Televizyondan Memnun Kalmadım.

Mustafa Ü. |

Geçen sene almış olduğum 55es7000 modelli televizyonu satın alırken 2020'ye kadar yazılım yükseltme desteği kablosuz bağlantılar her türlü şey sayıldı. 4000 tl vererek aldığım televizyonda kullanılacak bir uygulama yok, internete girebilmek saatlerinizi alıyor, görüntü aktarımı yanlızca kabloyla yapılıyor. Güncellemeleri yok denilecek kadar az. Müşteri hizmetlerini aradığımda scream miror özelliği yok dendi, üstelik Samsung'un dongle da buna bağlanmıyormuş.

Etiketler :

Panel - Görüntü Web Bağlantı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ü.
  04 Ağustos
  14:36

  02.08.2014 tarih itibariyle Samsung şirketinin Yurtiçi ve yurt dışı tüm üst düzey yöneticilerini bir mail le bilgilendirdim.

 • Mustafa Ü.
  14 Temmuz
  18:28

  Bugün aradıklarında dongle ın bağlandığını söylediler ve yanlış bilgilendirmişler.Geçen görüşmede tv yi yükseltmek için evulation kit siparişi vermiştim.Bir televizyon aldım devamlı para ödüyorum.
  Forumlarda dolaşırken birçok kişinin müzdarip olduğu siyah ekranda bulutlanma sorunu benim televizyonumda da varmış,bahaneyle öğrendim.Televizyonumu değiştirmeyi düşünüyorum...

 • 14 Temmuz
  18:21

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 10 Temmuz
  19:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi