10 Ağustos 2015

Samsung "Televizyon ve Ötesi" Kampanyası Yine Mağdur Etti!

26.06.2015 tarihinde js9000 Samsung televizyon aldım. Kampanyada Samsung S6 telefon verilecekti. Gerekli müracaatı yaptım, işlemin başarılı olup olmadığıyla ilgili arama yapılmadı. Daha sonra Samsung çağrı merkezini aradım görüştüm ve bana "biz sizi arayacağız" dedi. Aradan 1 hafta geçti arama olmadı. Bunun için tekrar aradım ve durumu izah ettim, aynı şekilde "biz sizi arayacağız" denildi. Gene aramadılar. Bundan sonra 3 kez daha aradım.

En son aradığımda tüketici hakem heyetine müracaat edeceğimi söyledim. Ertesi gün beni aradılar; " bu hafta içerisinde ürün elinizde kesin olacak" denildi. Hafta bitti ürün yine gelmedi. Ya sözünüzü tutun ya da biz sizi kandırdık deyin Samsung Türkiye!

Latif 619 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön