Samsung Televizyon Kampanya Problemi...

Hülya T. |

02.02.2016'da Suadiye Teknosa'dan Televizyon satın aldım alırken televizyon kampanyası vardı. Kurulum belgesi ve fatura ile sisteme giriş yaptık dan 30 gün sonra hesabıma 250.00 TL ödeme yapılacağını söylediler. Ben 07.02.2016 gibi yanılmıyorsam sisteme giriş yaptım 30 gün geçti aradım sistem işlemimi yaparken başarıyla kaydınız oluştu uyarısı verse de sisteme kabul etmemiş kimse sistem hata verdi size ödeme yapıyoruz diye geri ne bir SMS neden bir telefon gelmedi sonra birkaç kez tekrar yaptık kampanya süre bitmiş olmasına rağmen, birkaç kez Samsung'la konuştum ödeme bir hafta içinde olur gibi denildi dün (23.03.2016) yine konuştum net olarak ödeme alacağımı zamanı vermezlermiş süreç çok uzadı kimse net bilgi vermiyor. Firma olarak eğer bir kampanya yapıyorsan bu takip etmeleri gerekir diye düşünüyorum sorunum hala çözülmedi.

Etiketler :

Kampanya - Taksit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hülya T.
  23 Mart
  14:22

  Merhaba, kendi sitenizden call centerinizdan amlesef cevap alamıyorum

 • 23 Mart
  13:22

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr