Samsung Televizyon Arızalı!

Özcan K. |

2013 yılında 55 ekran akıllı televizyon aldım. Garantisi bittikten 2 ay sonra arızalandı. Fabrika servisi ana kartın değişmesi gerektiğini söyledi. Aralık 2015'te ana kart 670 TL karşılığında değiştirildi, 2016 Temmuz ayında TV tekrar arızalandı, fabrika servisi ana kartın tekrar değişmesi gerektiğini söyledi. Ben de bunun TV'nin yapısal bir sorunu olduğunu ana kartın bu kadar çok arıza vermemesi gerektiğini söyledim, yetkili biriyle görüşmek istediğimi söyledim TV 1 aydır arızalı hala bize dönüş yapan yok.

Etiketler :

Arıza - Çalışmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özcan K.
  16 Eylül
  00:45

  Firma kendisine fazLa güveniyor. En iyi reklamın tüketici memnuniyeti olduğunu unutuyor.

 • Özcan K.
  16 Eylül
  00:43

  Konu ile ilgili bizimle kimse irtibata geçmedi.

 • Özcan K.
  02 Eylül
  17:31

  2013 yılında almış olduğum televizyon garanti süresi dolduktan 2 ay sonra arıza yaptı fabrika servisi geldi ve anakartın değişmesi gerektiğini söyledi Aralık 2015 te anakartı ücretli olarak 670 TL'ye değiştirdiler 2016 Temmuz sonu yani 7. Ayda televizyon tekrar arızalandı fabrika servisi geldi anakartın tekrar arızalandığını söyledi ve tekrar ücret ödeyeceğimi söyledi yani beni 7 ayda 1 defa soyacaklarını söylediler. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

 • 01 Eylül
  13:14

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr