13 Şubat 2013

Samsung Televiyonumun Paneli Arızalandı!

Bildirim numarası: SM11005274 olan şu anda serviste bulunan Samsung 5 serisi 46 inç LCD televizyonumla ilgili olarak bana ayrıntılı servis hasar raporunun düzenlenerek hasarın sebebinin ayrıntılı olarak açıklanması gerekmektedir. Normalde 60. 000 saat civarında panel ömrü bulunan cihazın neden 7. 000 saatte panel arızası verdiğini daha önce eve Samsung yetkili servis tarafından gözümün önünde televizyonun servis ayarlarından panel ömrünü kontrol ettiklerinde görmüştüm. En kısa sürede göndermenizi talep etmekteyim. Bu belgeyi vermek istemiyorlar .

Kaan 220 Okunma

Cevaplar

  • Kaan09 Nisan 2013

    sonuca ulaşamadım kabul etmiyorlar panel arızasını ama hukuki yollara başvuracağım .Bu gurur meselesi oldu televizyon parasının iki katı Avukat parası öderim ama ben bu davayı kazanırım.( Tabi kazanırsam benim Avukat masraflarımıda ödemek zorunda kalırlar)

  • Kaan13 Şubat 2013

    konu ile ilgili olarak 1,5 yıldır duyduğum şeyler gene tekrarlanmış olup,çözüm odaklı pir konuşma gerçekleşmemiştir.Bundan sonra Samsung firmasının bana yaşatmış olduğu bu mağduriyeti internet ortamında,görsel basında ve önümüzdeki hafta pazartesi günü Ümraniye Kaymakamluğı Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Başkanlığında eğer buradan bir çözüm elde edemez isem Tüketici hakları mahkemesine başvurarak hakkımı arayacağım sonuçları sizlerde hakkınızı arayın lütfen eninde sonunda adelet yerini bulacaktır. Sonuçları ne olursa olsun .

  • Samsung Temsilcisi13 Şubat 2013

    1628180 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön