Samsung Telefonun Kulaklığından Ses Geliyor !

Turgut B. |

Samsung Galaxy S4 16 GB Beyaz telefonum ile görüşme yaparken ,cızırtı sesi geldiğini fark ettim. Telefonu öne arkaya hafif şekilde salladığımda içinde kulaklık bölgesinden ses geldiğini (Cıt cıt vurma sesi) fark ettim. Ürünü yeni aldığımdan 1 günlük cihaz olduğundan satıcı Vatan Computer para iademi sağladı ve ürünü geri aldı.

Aynı ürünü İstanbul Forum AVM içinde bulunan Samsung yetkili satıcı olan Tem tur mağazasından aldığımda aynı sıkıntının bu cihazda da olduğunu fark ettim. Cihaz 2 günlük cihazdır. Benim merak ettiğim; 1) S4 cihazlarda bu sıkıntı genel bir sıkıntı mıdır? 2) Cihazın 2 günlük olmasından dolayı bu ürünü iade mi etmeliyim , yoksa servise mi göndermeliyim?

Etiketler :

Kulaklık Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ağustos
  08:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi