Samsung Telefonun Kalemini Göndermediler!

Gamze D. |

Samsung Note 2 CepKask'ta sigorta olduğu için onlara gönderdim Telefonumu bir kere gönderdim ama farklı bir sorunla bana tekrar yolladılar hatayı kabul edip 2.kez tamir edileceğini söylediler onlardan servise gideceğini söylediler dün geri yolladılar fakat telefonumun kalemi kutunun içinden çıkmadı ve beni yalancılıkla suçluyorlar kalemin onlarda olmadığını göndermeyeceklerini söylüyorlar ne yapacağım nasıl geri alacağım kalemi nereye şikayet edeceğim?

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Kasım
  16:12

  2799259 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 05 Kasım
  09:25

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr