Samsung Telefonun İç Camı Çatladı, Sebebi Yok!

Hatice Ü. |

Samsung S4 telefonu ilk çıktığında almıştım. Memnundum ancak haziranda telefonu düşürdüm ön cam kırıldı ve Samsung yetkili servisinde ön camı değiştirttim. Kullandığım cam orijinal, yetkili serviste takılmış camdı. Ancak bugün telefonu montumun cebinden çıkarttığımda iç camın çatlamış olduğunu fark ettim, telefon kullanılmaz durumda.

Artık yeter, telefonun sistem problemlerini umursamıyorum ancak bu tarz şeyler yaşamak beni marka hakkında şüphelendiriyor ve ilerde yapacağım alışverişler için fikrimi değiştirmeme sebep oluyor.

Etiketler :

Ekran

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Aralık
  17:56

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Aralık
  11:27

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr