Samsung Telefonun Bataryası Yan Sanayi Diye Garanti Dışı Bıraktı.

Tuğçe A. |

Samsung Galaxy S3 Mini telefonumun şarj sorunu olması nedeniyle Samsung servisi verdim. Servisten bataryamın 'yan sanayi ve sokette sıvı bulunması nedeniyle garantiye girmedi ücret talep edildi. Bende işlem yapılmamasını istedim, ancak telefonum servisten geldi ve şarj olmuyor. Bataryayı aldığım Turkcell iletişim merkezi bataryanın bandrollü orijinal olduğunu söylüyor, ancak batarya yan sanayi olması nedeniyle telefonum garantiden çıkarıldı.

Etiketler :

Batarya Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mart
  17:45

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 15 Mart
  17:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.