07 Şubat 2014

Samsung Telefonumun Wi-Fi Bağlantı Sorunu Var

Kullandığım telefon Samsung Galaxy S3. Telefonuma gelen güncellemeden dolayı telefonum Wi-Fi bağlanmamaya başladı. Aldığım yerden servise götürülmesi gerektiğini söylediler. Bizde servise götürdük ama karşılaştığım şey mantık dışı. Telefonumun ekranında çatlak olduğunu tespit etmişler ve format atılması için öncelikle 450.00 TL karşılığında ekran değişimi yapıp daha sonra telefonu servise kabul edeceklermiş.

Benim ekranla falan bir işim yok ki. İstediğim sadece format atılıp telefonumun eski haline dönmesi. Zaten telefonun değeri o kadara düştü. Şikayetim dikkate alınırsa çok memnun olurum.

Melda 66 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi11 Şubat 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Melda10 Şubat 2014

    Samsung gibi dünya çapında bir markanın kullanıcılarını bu şekilde mağdur ediyor olması gerçekten de yakışan bir şey değil. Özellikle servise gidildiğinde çözüme değil de daha çok sorun yaratma odaklı olduklarını gördüm. Ben yıllardır Samsung kullanıcısıyım fakat hiçbir zaman mağduriyetim giderilmedi. Bu konuda yardımcı olunursa eğer firma hakkında düşüncelerim değişebilir belki.

  • Samsung Telefon Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön