Samsung Telefonumun Ücret İadesi!

Günseli K. |

Eylül 2012 tarihinde 1 adet Samsung S3 Telefon aldım. Aldığım zamandan itibaren telefonda ses problemleri oldu. Mayıs 2013'e kadar 8 kere servise gönderdim. En sonunda değişim yapmayınca Samsung, Tüketici Hakem Heyetine giderek şikayette bulundum. Şikayetim sonunda ürünün fatura bedeli üzerinden (2.184 TL) değişimine karar verdiler.

Samsung firması değişimin fatura bedeli üzerinden değil, ürün üzerinden yapılmasını istiyor. Yaklaşık 1.5 senedir bu telefonun ve firmanın yaklaşımının yarattığı sıkıntılarla uğraşıyorum. Dolayısıyla, sıkıntımın giderilirken bu mağduriyetimin de göz önünde bulundurulmasını istiyorum. 2.184 TL vererek kullanamadığım bu telefonun para iadesini istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Günseli K.
  06 Şubat
  00:24

  Kimse Samsung telefon almamali... En büyük hata.

 • Günseli K.
  04 Ocak
  18:05

  SAMSUNG MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN KESİNLİKLE ÖNEMSEMİYOR. BAŞARI ELEKTRONİKTE BU KONUDA YETERSİZ, VE MÜŞTERİ MENUNİYETİNİ ÖNEMSEMİYOR.

 • Günseli K.
  04 Ocak
  18:03

  firma tüketici hakem heyetinin karaını yok sayıyor.eğer iade ile ilgili bir ibare varsa para iadesi yapacağını söylüyor.
  ben bu şekilde bir şık olduğu halde ürünün değişiminin fatura üzerinden yapılacağını düşündüğümden bu şıkkı işaretlememiştim.
  firmanın fatura bedeli üzerinden değişim yapmasını bekliyorum hala... diğer firmalardaki yaklaşıım çok daha farklı... Samsung firması hiç düşünmediğim gibi davranmaya devam ediyor.

 • 31 Aralık
  16:42

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 30 Aralık
  23:18

  Değerli Müşterimiz,  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

   

  Saygılarımızla,

   

   

  Samsung Çağrı Merkezi