Samsung Telefonumun Tamir Süresi ve Servis Ücreti!

Mehmet İ. |

22/5/13 tarihinde telefonumu kargoyla Telpa'ya gönderdim. 24/5/13'de servis tarafından kayıt altına alındı. 31/05/2013'de müşteri hizmetleriyle görüştüğümde en geç 7/6/13'e kadar teslim edileceği yönünde bilgi verdi. 4/6/13'de webten telefonu sorguladığımda cihazın garanti dışı kaldığı ve 477 TL'lik bir masrafın olduğunu gördüm. İşlemin hızlanması için hemen kredi kartıyla ödedim.

20/6/13 de 20 iş gününü fazlasıyla geçmiş olmasına rağmen, aldığım bilgi henüz üreticiden parça beklemekteyiz oldu. Samsung'a göre garanti dışı kalmış cihazların değişimi veya ücret iadesi yok. Kanunlarımıza göre, yetkili servise gönderdiğimizde bakanlıkça belirlenen kurallar geçerli. Defalarca görüşme yaptım ama sonuç yok.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet İ.
  24 Haziran
  17:07

  Samsung distribütörüne söz geçiremiyorken ve sorunu çözmek yerine birbirlerine yönlendiriyorken müşteri memnuniyeti adına hiç bir şey olamaz. Şikayetimden itibaren henüz bir yetkilinin dönüş yapmaması nasıl çalıştıklarını net bir şekilde ortaya koyuyor.

 • 21 Haziran
  15:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi