24 Ekim 2013

Samsung Telefonumun Tamir Süresi!

09.19.2013 tarihinde telefonumu garantiye verdim. Samsung sistemine telefonun 01.10.2013 tarihinde girişi yapılmıştır. Samsung müşteri hizmetlerini arayıp görüşmem de 20 iş gününü geçtiği için telefonun değiştirilmesi yada ücreti talep edebilirsiniz yasal hakkınızdır dendi.

Teknik servisle görüştüm telefon parça bekliyor deyip geçiştiriyorlar, müşteri hizmetleri geri dönüş yapacaktı yapmadı, teknik servis geri dönüş yapmadı 2 gün oldu. Telefonum hala garantide 1 ayı geçti gına geldi artık bu telefondan.

Esat 30 Okunma

Cevaplar

 • Samsung Telefon Temsilcisi28 Ekim 2013

  2076763 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

 • Esat 25 Ekim 2013

  başka bir cevap beklenemezdi zaten .

 • Samsung Telefon Temsilcisi24 Ekim 2013

  Değerli Müşterimiz,   İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön