Samsung Telefonumun Tamir Süresi!

Esat Ö. |

09.19.2013 tarihinde telefonumu garantiye verdim. Samsung sistemine telefonun 01.10.2013 tarihinde girişi yapılmıştır. Samsung müşteri hizmetlerini arayıp görüşmem de 20 iş gününü geçtiği için telefonun değiştirilmesi yada ücreti talep edebilirsiniz yasal hakkınızdır dendi.

Teknik servisle görüştüm telefon parça bekliyor deyip geçiştiriyorlar, müşteri hizmetleri geri dönüş yapacaktı yapmadı, teknik servis geri dönüş yapmadı 2 gün oldu. Telefonum hala garantide 1 ayı geçti gına geldi artık bu telefondan.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ekim
  17:36

  2076763 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.

 • Esat Ö.
  25 Ekim
  15:38

  başka bir cevap beklenemezdi zaten .

 • 24 Ekim
  23:38

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi