Samsung Telefonumun Sorununu Gideremedi.

Dilek İ. |

4 defa servise aynı sorunlardan giden telefonum her seferinde yazılım güncelleme yapıp iade ediyor. Servis sadece yazılım güncelleyip tüm bilgilerinizin silinmesi işine yarıyor harici bir aktifliği yoktur. Üstelik serviste olduğu sırada geçici bir telefon vermedikleri için servise tekrar götürmek bile problem.

İki bin liralık telefon alıp rezil olmak denir bu duruma. Tüketici hakları derneğine başvurmaktan başka çare bırakmıyorlar. Geçen şikayetimde sadece bir kere arayıp ısrarla iade hakkınız yoktur demek kalitesizliğinizi ortaya çıkarmanız için yeterli olmuştur. 2 haftadır telefonum serviste ve iadesi yada değişimi için beklemekteyim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  15:28

  2432804 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi
   

 • 05 Mayıs
  18:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi