Samsung Telefonumun Sorunu Giderilmiyor!

Volkan S. |

Telefonu aldığımın 2. haftası yeniden başlatma sorunu yaşadım. Servisi aradığımda ise sim kartımı değiştirmemi önerdiler dediklerini yaptım ve kapanmaya devam etti. Tekrar aradığımda ise yazılımsal bir sorun olabilir dediler ve götürdüm yazılım yüklendi donanımsal kontrolleride yapıldıktan sonra teslim edildi ve daha 4 gün kullandım tekrar kapandı.

Telefonu yine servise götürdüm şimdi sorun nedir dediğimde ise aldığım cevap hep beraber yeni yazılımın çıkmasını bekleyeceğiz bu Samsung yazılım sorunu telefonuda değiştirsek sorun devam edicek denildi. O zaman bana bu sözlerinizi yazılı bir evrak ile bana verin hakkımı arayacağım dedim. Yazıyı size buradan kimse veremez o yazıyı veren kişi işinden olur denildi. Bu ilgisizliği kabul etmiyorum.

Etiketler :

Kurulum Yazılımı Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan S.
  17 Aralık
  23:30

  Samsung konuyla ilgili dönüş yapılacak dendi ama malesef aramıyorlar ve ilgilenmiyorlar

 • Volkan S.
  12 Aralık
  21:42

  Samsung müşteri hizmetlerininden tekrar aradılar arayan kişi konu hakkında bilgim yok dedi ve tekrar anlatdım gidiş o gidiş dünüş yapılcak dendi yine en az 6 kere şikayetimi 6 müşteri temsilcisine anlatmama rağmen her arıyan b3nim sorunlarımı dinliyor dönüş yapılacak deniyor tekrar aranıyorum ve tekrar bir döngü şeklinde gidiyor süreç fakat ne arıyan var ne soran ne yapmam gerekiyor daha bu kadarda ilgisizlik olmaz kendimden nefret ediyorum sizden telefon aldığım için

 • Volkan S.
  05 Aralık
  11:08

  Çalışıyor olduğum için telefona bakamadım ve 20 dakika içinde şikayet var sitesine müşterimizi aradık ulaşamadık diye bir yazı yazmışlar yani müşterilerini 2 ci sefer arama nezaketinde bile bulunmadılar ben aradım konuyu tekrar anlatdım yine bekliyorum konuyla ilgili geri dönen yok

 • 03 Aralık
  15:07

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 30 Kasım
  20:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi