Samsung Telefonumun Sim Kart Okuma Sorunu Var!

Özge C. |

Yurt dışından Samsung S4 aldık ve Türkiye'de pasaport kaydı yaptırdık. 15 gün sonra sim kartı okumadı gerekli yerlere götürdük ve garanti dışı olduğu için yapmadılar. Sorgulattık telefon hala açık ve kayıtlı. Bu bizimle alakalı bir sorun değil Samsung gibi bir firma bunu nasıl gözardı eder sonuçta o telefonun nereden alındığı önemli mi? Mağduriyetimiz çözülene kadar Hakkımızı gereken her yerde arayacağız. Bu kesinlikle yazılımsal bir sorun yurt dışından alındı diye Samsung cihazının bozuk olması gerçeğini değiştirir mi?

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ocak
  17:03

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 22 Ocak
  00:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi