Samsung Telefonumun Ses Problemi Var.

Bahanur Ö. |

35****87 imei numarası yazılı olan cihazın ses problemi nedeni ile 5 kere aynı nedenden dolayı servise verildi. Halada hiçbir sonuç alınamadığından ve teknik servisinizden memnun kalmadığımı belirtmek ve ayrıca bu cihazın değişimini ısrarla ilettim halde dikkate alınmadığından şikayetçiyim.

Ayrıca Samsung müşteri hizmetlerini ısrarla arayıp konuyu izah ettiğim halde Samsung tarafından Cihazınıza değişimi onaylanmamıştır. Dikkate alınmadığından ve sizlerden ricam bu cihazın değişimini istiyorum. Lütfen gereğini yapılmasını istiyorum. Eğer bu konu ile ilgili gereği yapılmazsa tüketici haklarına şikayette bulunacağım.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  17:35

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Nisan
  14:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi