06 Aralık 2013

Samsung Telefonumun Servis Süresi 1 Ayı Geçti!

04.11.2013 tarihinde yetkili teknik servise bıraktığım cep telefonum 14.11.2013 tarihinde 4196526 CRMS numarasıyla değişim için genel merkezinize gönderilmiştir. Teknik servisten aldığım bilgiye göre söz konusu değişim işlemi 21.11.2013 tarihinde onaylanmıştır. Ancak aradan geçen süreye rağmen cihaz temin edilememiştir.

Cihazın aynı model yenisiyle değişimini tercih etmiş olmama rağmen aradan geçen bunca sürede cihaz temin edilemediğinden gelecekte de temin edilebilmesi hususunda tereddütlerim bulunmaktadır. İşlerinin önemli bir kısmını cep telefonu vasıtasıyla yürüten bir avukat olarak bir aydan uzun süredir cep telefonumu kullanamamaktayım. Ayrıca Samsung tarafından bilgilendirilmiyorum.

Mert 95 Okunma

Cevaplar

 • Mert 11 Aralık 2013

  Bahsi geçen "bilgilendirme" den kasıt ucu açık bir zaman diliminde cihazın temin edilebileceği ya da edilemeyeceği yönünde anlamsız bir konuşmadan ibaret. Site ziyaretçileri ve yönetimi lütfen Samsung'dan gelen mesajlara itibar etmesinler. Cihazın ne zaman temin edileceği belli değil, cihazın temin edilebileceği belli değil, cihaz temin edilemezse ne olacağı belli değil, cihazın ne kadar süre geçtikten sonra temin edilemedi kabul edileceği belli değil, ücret iadesi söz konusu bile değil... Bu mesajı yazdığım gün itibariyle değişim onay tarihinden itibaren 3 hafta geçti ve daha hala cihaz temin edilemedi daha hala bana bu konuda yasal sınırlama olmadığından bahisle ahkam kesiliyor.

 • Samsung Telefon Temsilcisi11 Aralık 2013

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Mert 09 Aralık 2013

  Neredeyse 40 gün olacak hala bir çözüm sunulmadığı gibi Samsung tarafından aranmadım bile... Hala bana 444 77 11 i arayın diyorlar sanki hizmeti ben onlara sunuyorum... Müşteri bilgilendirilmiyor, müşteri kendisi aradığı zaman dahi bilgi aktarılamıyor ve ısrarla 444'lü numaraları araması tembih ediliyor, ürün tedarik edilemiyor/edilmiyor, vs. Acaba Samsung firması AB ülkelerinde de müşteriye bu umursamazlığı gösterebiliyor mu?

 • Samsung Telefon Temsilcisi06 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön