Samsung Telefonumun Sensör Arızası Devam Ediyor!

Mustafa O. |

6 ay önce Turkcell'den taahhütlü olarak aldığım telefonu 3 kez sensör problemlerinden servise teslim ettim fakat hala aynı sorun devam ediyor. İstanbul Beşiktaş'taki servise verdim parça değişikliği yapılıyor arıza bulunamadı deniliyor. Ürünüm tamir edilip veriliyor 4 kez aynı problemi yaşıyorum ve tekrar vereceğim. Samsung müştleri temsilcini aradım 4 kez parça değişikliği yapıldığında iadesi olur deniliyor.

Ben Beşiktaş'taki o adamın keyfine mi kaldım müdürü kendi tamirini yapacağım dedi kabalık yaptı. Verdiği servis kağıdına arıza yoktur yazmış. Müşteri memnuniyeti sıfır mahkemeye vereceğim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa O.
  24 Kasım
  14:33

  ---

 • 10 Aralık
  14:31

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 05 Aralık
  22:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,