Samsung Telefonumun Şebeke Sorunu Var

Rüveyda A. |

4. kez garantiye gönderilen telefonumun anakardı değiştirilmiş olup, İmei numarası silinmiş. Bana garantiden alabileceğim (kullanıma hazır olduğu) mesajı ulaştı gidip telefonu aldım. Telefonda şebeke çekmiyor. Çağrı merkezine ulaştığımda bilgileri öğreniyorum. Bu kadar uzun süredir beni mağdur eden Samsung garanti merkezinden şikayetçiyim. Şahsi telefonumu aylardır kullanmıyorum.

Etiketler :

Ana Kart Sinyal Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Şubat
  17:06

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 03 Şubat
  23:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi