Samsung Telefonumun Şarj Soketi Arızalı

Emre B. |

Samsung S4 telefonumun aldıktan 29 gün sonra şarj yeri bozuldu ve bende servise verdim firmada telefonu destek bilişime göndermiş destek bilişimden arıza takibi ettiğimde ise test edildi arızaya rastlanmadı. Yazılım yüklendi kalibrasyonları yapıldı test ok.

Kullanılan sim kart ve hafıza kartı kontrol edilmeden kullanılmamalıdır yazısını gördüm. 1. hafıza kartı kullanmıyorum 2. sim kartsız denenmiştir 3.olarak orijinal Samsung olan başka şarj cihazıyla denemiştir ve şarj olmamıştır. Samsung firmasına önerim Destek Bilişim ile çalışmasınlar böyle büyük bir firmaya yakışmıyor ve cihazımın 1 ay içerisinde bozulduğundan para iadesi istiyorum.

Etiketler :

Soket ve Girişler Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mart
  15:13

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 07 Mart
  00:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi