23 Ocak 2014

Samsung Telefonumun Şarj Cihazı Arızalı

16.12.2013 tarihinde almış olduğum Samsung Note 3 şarj aleti arızalandı. Başka bir şarj aleti taktığımda telefonum şarj oluyor arızanın şarj aletinden kaynaklandığını anlamak bu kadar basitken, Avcılar teknik servisteki personel telefonu da bırakmam gerektiği söyledi. Mali müşavir olarak telefonumu bırakmam mümkün değilken bu anlamsız talep karşısında şaşmamak elde değil.

Konuyu müşteri hizmetlerine aktardım ancak oradaki personelde kişisel bilgilerimi almak dışında hiçbir şey yapmadı. Talebiniz şuna benziyor LCD TV'nin HDMI kablosu bozulduğunda TV'de getireceksiniz demek gibi birşey. Konuya bir çözüm bulunmasını istiyorum.

M.selim 101 Okunma

Cevaplar

 • M.selim 26 Ocak 2014

  26.01.2013 tarihinde Samsung müşteri hizmetleri aradı. Ancak konuyla ilgili hiçbir çözüm üretmedi. Sadece aramış olmak için aradı. Samimi olarak söylüyorum samsungu gözümde fazla büyütmüşüm.

 • Samsung Mobile Temsilcisi26 Ocak 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Mobile Temsilcisi24 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön