Samsung Telefonumun Kasası Soyuldu!

Mehmet K. |

Samsung Galaxy Ace telefon kullanıyorum. Telefonu ilk zamandan beri kılıf ile birlikte kullandığım halde telefonun yanlarındaki nikelajlı kısım öyle fazla ve hızlı şekilde soyuldu ki bir kaç ayda telefon tanınmaz hale geldi.

Ayrıca daha önce telefonu çekim arızası ve bazı problemler olduğu için garantiye götürdüm sadece format atıp geri verdiler ancak şuan hala telefon görüşmelerinde problem var. Telefon kendisini resetliyor ve kullanılan programdan direk masaüstü moduna kendisini atıyor. Bu arada telefonum hala garanti kapsamında ancak hiçbir yardım alamıyorum ve satmak istesemde telefonumu satamıyorum.

Etiketler :

Kasa-Panel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ocak
  15:26

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 17 Ocak
  00:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.