Samsung Telefonumun İmei'si Klonlandı

Özcan C. |

Yaklaşık 3 ay önce Vialand'da bulunan Samsung şubesinden Galaxy S3 mini telefon aldım. Telefonuma gelen telefonunuz klonlanmaştır 1 ay içerisinde kapanacaktır, satın aldığınız yere başvurunuz mesajıyla telefonu satın aldığım yere gittim ama müşteri hizmetlerine oradan da servise gönderdiler.

İlgisiz servise fatura belgemi teslim ettim ama şuan telefonuma başka bir hat taktığımda o hatla çalışmıyor, arama yapmıyor. Ben telefonumu satmak istediğimde veya bir yakınıma verdiğimde hattımı da mı vereceğim. Resmen yanıltılmış hissediyorum. Buna bir çözüm bulmaları gerekiyor. Yoksa gerekirse tüketici hakları için mahkemeye başvuracağım şikayetçiyim.

Etiketler :

Klonlanmış Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Şubat
  13:42

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi
   

 • 13 Şubat
  00:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi