Samsung Telefonumun İmei'si Klonlandı

Ömer C. |

6 ay önce aldığım Samsung S4 cep telefonum klonladı. Tek numaraya açılacağı söylendi. İstemeyerekte olsa kabul ettim. Evrakları hemen göndermemize rağmen telefonum kapandı. Bir çok yeri aradıktan sonra benim telefonumun Telpa garantili olduğu ve Samsung'un Telpa ile artık çalışmadığını onun içinde başka bir yerden başvurmamız gerektiğini söylediler.

3 gün önce yeniden başvuru yaptım ve bana bu işlemin 1 ay sürebileceğini söylediler. Şuan telefonumu kullanamıyorum mağdur oldum. Bu durumun en kısa sürede çözülmesini yada hızlanmasını istiyorum.

Etiketler :

Klonlanmış Ürün Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ocak
  17:13

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 29 Ocak
  08:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi